Co robimy?

Naszą największą inspiracją są nieograniczone niemal możliwości zastosowania lasera do cięcia, grawerowania i znakowania różnego rodzaju materiałów – czyli tworzenia unikalnych przedmiotów, ozdabiania i personalizacji produktów.

Za pomocą plotera laserowego wycinamy wszelkiego rodzaju kształty w tworzywach sztucznych, drewnie, papierze, tkaninach, laminatach i innych materiałach. W tej technologii wykonujemy m.in. unikatowe kartki okolicznościowe oraz pieczątki i stemple, gdzie laser umożliwia precyzyjne cięcie nawet bardzo małych elementów.

Dzięki technologii grawerowania laserem, możemy natomiast umieścić napisy, grafikę (nawet zdjęcie!) na powierzchni metali, drewna, szkła, papieru, laminatu i innych materiałów. Jest to doskonały sposób dekorowania przedmiotów użytkowych, upominków i pamiątek!

Przedmioty wykonane z metalu i tworzyw sztucznych ozdabiamy techniką znakowania laserowego. Tą metodą możemy nanosić teksty lub grafiki na gadżety reklamowe, biżuterię i drobne przedmioty wykonane z metalu lub tworzyw sztucznych.

Każdy projekt traktujemy jako wyzwanie i do każdego podchodzimy z równym zaangażowaniem!

Czy to będzie pojedyncze zamówienie z pogranicza prac artystycznych, czy też zlecenia setek lub tysięcy sztuk przedmiotów użytkowych… realizujemy je precyzyjnie i terminowo. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się nawet najbardziej wyszukanych projektów. Doradzamy i pomagamy w projektowaniu Twojego wymarzonego laserowego dzieła! 

Nie masz pomysłu na prezent? Być może znajdziesz go u nas!

W naszej ofercie mamy również gotowe pomysły, które idealnie sprawdzą się jako okolicznościowy upominek 

Dla Twojej wygody możesz zamówić Twoje wymarzone dzieło laserowe on-line, bez wychodzenia z domu czy firmy!